Stylové dřevěné fotoalbum, do kterého vyřízneme jména novomanželů, jejich společné příjmení, datum svatby nebo jakýkoliv jiný text.
K fotoalbu dostanete ZDARMA bílý fix, kterým si popíšete zbylé místo kolem fotografií.
Sami si zvolte barvu prvního listu a vytvořte tak Vaše jedinečné fotoalbum.

689 Kč Skladem

Zadejte Váš text

Modrá Růžová Žlutá Červená Zelená Hnědá Bílá Černá


ks

Napište nám do políčka jména novomanželů, jejich společné příjmení, datum svatby nebo jakýkoliv jiný text, co si přejete vyříznout. Zvolte si také barvu podkladového papíru.

Vytvořili jsme pro Vás jedinečné dřevěné fotoalbum, které je naplněno černými tvrdými papíry, které jdou krásně popisovat bílou fixou. Bílý fix Vám přibalíme jako dárek. Kolem vlepených fotografií si tak můžete krásně popsat Vaše zážitky nebo domalovat různé kresbičky. Fantazii se meze nekladou. ;)

Fotoalbum je také skvělým dárkem, které udělá radost na 100% :)

Velikost: A4

Papír: kvalitní tvrdý papír

Počet listů: 25 


Jana Štraitová 07. 03. 2019, 07:24

Dobrý den, chci se zeptat fotky se tam lepí normálně lepidlem, chtěla bych to manželovi jako dárek k narozeninám, bude mít na oslavě fotokoutek, tak že by se to tam rovnou lepilo. Šlo by tam teda třeba vyřezat Robert "40" a jestli by se to stihlo do 13. dubna. Děkuji. Jana Štraitová

Kristýna 08. 12. 2018, 23:11

nechápu co po mě chce kolonka ve Vašem textu, když jsem ji vyplnila pořád to po mě chce výběr produktu, ale jakého není nic na výběr.

Kontaktujte nás!